niedziela, 6 maja 2012

do odważnych świat należy !

siema !
siedząc z głową w chmurach , zamiast uczyć się historii i konstrukcji , to ja zakładam bloga , a co  :) . od dawna o tym myślałam , aż się stało taramm ! <han rafy> . zakładam bloga by dzielić się moim pomysłami z DIY i czerpać inspiracje od innych osób .

zastanawiam się na kupnem maszyny do szycia , ktoś mi coś poradzi ?


nie ma czego się bać ! to tylko blog ... a może i nie ?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz