siema !
siedząc z głową w chmurach , zamiast uczyć się historii i konstrukcji , to ja zakładam bloga , a co :) . od dawna o tym myślałam , aż się stało taramm ! <han rafy> . zakładam bloga by dzielić się moim pomysłami z DIY i czerpać inspiracje od innych osób .
zastanawiam się na kupnem maszyny do szycia , ktoś mi coś poradzi ?
nie ma czego się bać ! to tylko blog ... a może i nie ?
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz